| Υλικό | 316L ανοξείδωτο |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | φραγμός -1..0-1..600 |
| Ακρίβεια | 1.0%F.S |
| Έξω τεθειμένος | 0.5-4.5v, σήμα παραγωγής 5V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 5V DC |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Παραγωγή | 4~20mA (τριών καλωδίων), 1~5V, RS485 |
| Σειρά | 5m, 10m.15m.20m |
| COem | Αποδεκτός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10~+50°C |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Σειρά πίεσης | -0.1… 0~0.01… 100MPa |
|---|---|
| Τύπος πίεσης | μετρητής (ζ), απόλυτο (α), σφραγισμένος μετρητής (σ) |
| Σήμα παραγωγής | 0-5V, 0.5-4.5V, 0-10V, 4-20mA, 0-20mA |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | χαρακτηριστική αξία 12 ~ 30VDC: 24VDC |
| Ακρίβεια | 0.25%FS (τύπος.) 0.5%FS (μέγιστο) |
| Σειρά πίεσης | φραγμός -1..0-1..600 |
|---|---|
| Τύπος πίεσης | μετρητής (ζ), απόλυτο (α), σφραγισμένος μετρητής (σ) |
| Σήμα παραγωγής | 0-5V, 0.5-4.5V, 0-10V, 4-20mA, 0-20mA |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | χαρακτηριστική αξία 12 ~ 30VDC: 24VDC |
| Ακρίβεια | 0.25%FS (τύπος.) 0.5%FS (μέγιστο) |
| Σειρά πίεσης | 0 ~ 100MPA προαιρετικά |
|---|---|
| Μέθοδος διαμόρφωσης | Τοπικό USB/μακρινή διαμόρφωση |
| δύναμη εργασίας | 3.6V, 19Ah (μπορεί να αντικατασταθεί από μόνοι σας) |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη (στείλετε τα στοιχεία κάθε ώρα) |
| Επίδειξη | μεγάλη οθόνη μεγέθους LCD 2,4 ίντσας |