| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | 070m |
| Σήμα παραγωγής | RS485/πρωτόκολλο Modbus |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Συνεχές ρεύμα (6 - 24V)/τετρασύρματος |
| Θερμοκρασία | -40℃ ~ 100℃ |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | 070m |
| Σήμα παραγωγής | RS485/πρωτόκολλο Modbus |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Συνεχές ρεύμα (6 - 24V)/τετρασύρματος |
| Θερμοκρασία | -40℃ ~ 100℃ |
| Σειρά πίεσης | 0 ~ 100MPA προαιρετικά |
|---|---|
| Μέθοδος διαμόρφωσης | Τοπικό USB/μακρινή διαμόρφωση |
| δύναμη εργασίας | 3.6V, 19Ah (μπορεί να αντικατασταθεί από μόνοι σας) |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη (στείλετε τα στοιχεία κάθε ώρα) |
| Επίδειξη | μεγάλη οθόνη μεγέθους LCD 2,4 ίντσας |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |