| τύπος | αισθητήρας πλημμυρών και επιπέδων ποταμών |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Σειρά μέτρησης | 01M… 500M H2O για το νερό |
| Accurancy | 0.5%FS 0.2%FS 0.1%FS |
| Σήμα παραγωγής | 4-20mA, 0-5V, 0-10V, σήμα αναλογικής παραγωγής (προαιρετικό) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Σειρά μέτρησης | 1~200m H2O |
| Accurancy | 0,5% F.S |
| Σήμα παραγωγής | 4~20mA 0~5Vdc 1~5Vdc 0~10Vdc |
| Τύπος πίεσης | μετρητής (ζ), απόλυτο (α) |
|---|---|
| Ηλεκτρονικό καλώδιο | 2 καλώδια Wires/3 |
| Σήμα παραγωγής | Ψηφιακό RS485 RS232 ή 4-20mA (2 καλώδια), 0-5V (3Wires) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12-30VDC/24VDC/10-30VDC/5VDC/3.6V |
| Ακρίβεια | 0.25%FS |
| τύπος | αισθητήρας πλημμυρών και επιπέδων ποταμών |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Σειρά μέτρησης | 0-0.1 φραγμός… 50 φραγμός, 0-1… 500m H2O |
| Accurancy | ≤ ±0.5%F.S ≤ ±0.25%F.S ≤ ±0.1%F.S |
| Σήμα παραγωγής | 4-20mA, 0-5V, 0-10V, σήμα αναλογικής παραγωγής (προαιρετικό) |
| Όνομα προϊόντων | Υπερηχητικός αισθητήρας αδιάβροχος |
|---|---|
| μέτρηση της σειράς | 520m |
| Σήμα παραγωγής | 4~20mA, 0-5V, RS485 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12-30VDC/24VDC/10-30VDC/220VAC |
| Ακρίβεια | 0.5%FS |