| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Παραγωγή | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Ακρίβεια | 0.25%FS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12~36VDC |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Παραγωγή | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Ακρίβεια | 0.25%FS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12~36VDC |
| Σειρά | -1-0-1 φραγμός 1000 φραγμών… προαιρετικός |
|---|---|
| Υψηλότερη ακρίβεια | 0.25%F.S |
| Διεπαφή πίεσης | M20x1.5, G1/4, G1/2,1/4NPT, 1/2NPT |
| Σήμα παραγωγής | 4~20mA, 0~5V/0~10V/0.5~4.5V, σήμα ηλεκτρονόμων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12~36Vdc/7-30V |
| Σειρά | -1-0-1 φραγμός 1000 φραγμών… προαιρετικός |
|---|---|
| Υψηλότερη ακρίβεια | 0.25%F.S |
| Σήμα παραγωγής | 4~20mA, 0~5V/0~10V/0.5~4.5V, σήμα ηλεκτρονόμων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12~36Vdc |
| Temp εργασίας | -25℃~85℃ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Παραγωγή | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Ακρίβεια | 0.25%FS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12~36VDC |
| Υλικό | 316L ανοξείδωτο |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | φραγμός -1..0-1..600 |
| Ακρίβεια | 1.0%F.S |
| Έξω τεθειμένος | 0.5-4.5v, σήμα παραγωγής 5V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 5V DC |
| Εξουσιοδότηση | 18 μήνες |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Σειρά μέτρησης | 0~1 Μ… 200 Μ H2O ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΆ |
| Accurancy | 0.15%F.S, 0.25%F.S, 0.5%F.S ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ |
| Σήμα παραγωγής | 4~20mA, 0~5V/0.5~4.5V RS485, RS232, αρσενικό ελάφι |
| Σειρά πίεσης | -0.1… 0~0.01… 100MPa |
|---|---|
| Τύπος πίεσης | μετρητής (ζ), απόλυτο (α), σφραγισμένος μετρητής (σ) |
| Σήμα παραγωγής | 0-5V, 0.5-4.5V, 0-10V, 4-20mA, 0-20mA |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | χαρακτηριστική αξία 12 ~ 30VDC: 24VDC |
| Ακρίβεια | 0.25%FS (τύπος.) 0.5%FS (μέγιστο) |
| Σειρά πίεσης | φραγμός -1..0-1..600 |
|---|---|
| Τύπος πίεσης | μετρητής (ζ), απόλυτο (α), σφραγισμένος μετρητής (σ) |
| Σήμα παραγωγής | 0-5V, 0.5-4.5V, 0-10V, 4-20mA, 0-20mA |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | χαρακτηριστική αξία 12 ~ 30VDC: 24VDC |
| Ακρίβεια | 0.25%FS (τύπος.) 0.5%FS (μέγιστο) |