| Υλικό | 316L ανοξείδωτο |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | φραγμός -1..0-1..600 |
| Ακρίβεια | 1.0%F.S |
| Έξω τεθειμένος | 0.5-4.5v, σήμα παραγωγής 5V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 5V DC |
| Υλικό | 316L ανοξείδωτο |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | φραγμός -1..0-1..600 |
| Ακρίβεια | 1.0%F.S |
| Έξω τεθειμένος | 0.5-4.5v, σήμα παραγωγής 5V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 5V DC |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Σειρά | -100kPa… 0kPa~10kPa… 7MPa |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | συνεχές ρεύμα 5V DC/3.3V |
| Λειτουργώντας ρεύμα | <1> |
| Βαθμός | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
| Ακρίβεια μέτρησης | ±1mm |
| Μέτρηση του μέσου | Τσιμέντο |
| Εξουσιοδότηση | 18 μήνες |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 20mA |
| Μέγιστη τάση | 12-36V συνεχές ρεύμα |
| Μέγιστη πίεση εργασίας | 100MPa |
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός φραγμών… 0-1… 2000 προαιρετικός |
| Βαθμός | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Ηλεκτρονικό καλώδιο | 2 καλώδια 3 καλώδια |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12 ~ 30VDC, χαρακτηριστική αξία: 24VDC |
| Temp εργασίας | -25℃~85℃ |
| Τύπος πίεσης | μετρητής (ζ), απόλυτο (α) |
|---|---|
| Ηλεκτρονικό καλώδιο | 2 καλώδια 3 καλώδια |
| Σήμα παραγωγής | 0-5V, 0.5-4.5V, 0-10V, 4-20mA, 0-20mA, RS485 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 10 ~ 30VDC, 5VDC |
| Ακρίβεια | 0.25%FS |
| Τύπος πίεσης | μετρητής (ζ), απόλυτο (α) |
|---|---|
| Ηλεκτρονικό καλώδιο | 2 καλώδια 3 καλώδια |
| Σήμα παραγωγής | 0-5V, 0.5-4.5V, 0-10V, 4-20mA, 0-20mA, RS485 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 10 ~ 30VDC, 5VDC |
| Ακρίβεια | 0.25%FS |
| Βαθμός | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 16 μήνες |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
| Σειρά επιπέδων | 2~20m |
| Παραγωγή | 4-20mA/0-5v/0-10V/0.5-4.5v |
| Βαθμός | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
| Σειρά επιπέδων | 02m H2O |
| Παραγωγή | 0.5-4.5v |