| Ακρίβεια | 0.5%FS |
|---|---|
| Παραγωγή | 4-20mA/0-5V/0-10V |
| Σύνδεση διαδικασίας | 1/4» NPT G1/4», G1/2» ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος πίεσης | Διαφορική πίεση |
| απόδειξη νερού | IP65 σε IP68 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υπερηχητικός αισθητήρας αδιάβροχος |
|---|---|
| Τυφλός | <100mm> |
| Σήμα παραγωγής | 4~20mA, 0-5V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12-30VDC/24VDC/10-30VDC |
| Ακρίβεια | 0.25%FS, 0.5%FS - προαιρετικό |
| Σειρά πίεσης | 0 ~ 100MPA προαιρετικά |
|---|---|
| Μέθοδος διαμόρφωσης | Τοπικό USB/μακρινή διαμόρφωση |
| δύναμη εργασίας | 3.6V, 19Ah (μπορεί να αντικατασταθεί από μόνοι σας) |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη (στείλετε τα στοιχεία κάθε ώρα) |
| Επίδειξη | μεγάλη οθόνη μεγέθους LCD 2,4 ίντσας |
| Σειρά πίεσης | 0 ~ 100MPA προαιρετικά |
|---|---|
| Μέθοδος διαμόρφωσης | Τοπικό USB/μακρινή διαμόρφωση |
| δύναμη εργασίας | 3.6V, 19Ah (μπορεί να αντικατασταθεί από μόνοι σας) |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη (στείλετε τα στοιχεία κάθε ώρα) |
| Επίδειξη | μεγάλη οθόνη μεγέθους LCD 2,4 ίντσας |
| Σειρά πίεσης | 0 ~ 100MPA προαιρετικά |
|---|---|
| Μέθοδος διαμόρφωσης | Τοπικό USB/μακρινή διαμόρφωση |
| δύναμη εργασίας | 3.6V, 19Ah (μπορεί να αντικατασταθεί από μόνοι σας) |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη (στείλετε τα στοιχεία κάθε ώρα) |
| Επίδειξη | μεγάλη οθόνη μεγέθους LCD 2,4 ίντσας |
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… 15000 PSI προαιρετικά |
|---|---|
| Τύπος πίεσης | Μετρητής Απόλυτος Αρνητική, σφραγισμένη πίεση μετρητών προαιρετική |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 24 ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ Β Ή ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12~36 Β |
| Παραγωγή | 4-20 μΑ, 0-10VDC, 0-5V προαιρετικό iic |
| Εξουσιοδότηση | 16 μήνες |
|---|---|
| Μέγιστη τάση | 24 ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ Β Ή ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12~36 Β |
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… 15000 PSI προαιρετικά |
| Παραγωγή | 4-20 μΑ, 0-10VDC, 0-5V προαιρετικό |
| Ακρίβεια | 0.25%F.S, 0.5%F.S |
| Εξουσιοδότηση | 16 μήνες |
|---|---|
| Μέγιστη τάση | 24 ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ Β Ή ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12~36 Β |
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… 15000 PSI προαιρετικά |
| Παραγωγή | 4-20 μΑ, 0-10VDC, 0-5V προαιρετικό |
| Ακρίβεια | 0.25%F.S, 0.5%F.S |
| Σειρά πίεσης | 0 ~ 100MPA προαιρετικά |
|---|---|
| Μέθοδος διαμόρφωσης | Τοπικό USB/μακρινή διαμόρφωση |
| δύναμη εργασίας | 3.6V, 19Ah (μπορεί να αντικατασταθεί από μόνοι σας) |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη (στείλετε τα στοιχεία κάθε ώρα) |
| Επίδειξη | μεγάλη οθόνη μεγέθους LCD 2,4 ίντσας |
| Εξουσιοδότηση | 18 μήνες |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Σειρά μέτρησης | 0~1 Μ… 200 Μ H2O ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΆ |
| Accurancy | 0.15%F.S, 0.25%F.S, 0.5%F.S ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ |
| Σήμα παραγωγής | 4~20mA, 0~5V/0.5~4.5V RS485, RS232, αρσενικό ελάφι |