| Εξουσιοδότηση | 18 μήνες |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Σειρά μέτρησης | 0~1 Μ… 200 Μ H2O ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΆ |
| Accurancy | 0.15%F.S, 0.25%F.S, 0.5%F.S ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ |
| Σήμα παραγωγής | 4~20mA, 0~5V/0.5~4.5V RS485, RS232, αρσενικό ελάφι |
| Βαθμός | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
| Ακρίβεια μέτρησης | ±1mm |
| Μέτρηση του μέσου | τσιμέντο |
| Εξουσιοδότηση | 18 μήνες |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Σειρά μέτρησης | 0~1 Μ… 200 Μ H2O ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΆ |
| Accurancy | 0.15%F.S, 0.25%F.S, 0.5%F.S ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ |
| Σήμα παραγωγής | 4~20mA, 0~5V/0.5~4.5V RS485, RS232, αρσενικό ελάφι |
| Σειρά πίεσης | 0-1bar… 40bar |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υγρό τροφίμων, χυμός, γάλα, υγειονομική υγρή βιομηχανία |
| Παραγωγή | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Ακρίβεια | 0.25%FS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12~36VDC |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Παραγωγή | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Ακρίβεια | 0.25%FS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12~36VDC |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Παραγωγή | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Ακρίβεια | 0.25%FS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12~36VDC |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, και ελεύθερη επισκευή για την ποιότητα η ίδια |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Σειρά μέτρησης | 0.5M, 0-3 Μ, 05M, 0500M ή από προσαρμοσμένος |
| Accurancy | 0.25%F.S. |
| Σήμα παραγωγής | 4-20mA, 0-5V, 0-10V, σήμα αναλογικής παραγωγής (προαιρετικό) |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | -1 φραγμός-0-1 BAR 0-0.1Bar… 1000 φραγμός/0-2 PSI… επιλογή 15000 PSI |
| Μέσο συμβατό σύστημα | Συμβατό σύστημα με το ανοξείδωτο 316L |
| Παραγωγή | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |